Çok gizli bir proje çalışması

Misafirlerimiz çekim esnasında

Daha önce gelen misafirlerim hayran kalmışlar tarihi evlere, tekrar kısa bir tur atmak istediler. Mevlevi Camisi’nin oradan yukarı çıkarken birde baktık, ellerinde kocaman bir kamera üç kişi çekim yapıyor.

Kolay gelsin iyi çalışmalar!

Kendi kendimize biz buraları daha önce çekmiştik, vay be bizde de ne yetenek varmış, deyip yaklaştık onlara. Afyon dışından geldikleri her hallerinden belli olan misafirlerimize. Merhaba dedikten sonra, kendimizinde buralarda fotoğraf çektiğimizi söyledik. Ne yaptıklarını sorduk, belki yardıma ihtiyaçları olabilir düşüncesiyle. Sağolsunlar verdikleri cevap aynen şöyleydi: “Bizde sizin yaptıklarınızın aynısını yapıyoruz.” Anladık ki, çok gizli(!) bir proje çalışması yapıyorlar. İyi çalışmalar diledik. Mahalledeki çocuklar kendi aralarında konuşurken dizi çekiliyormuş dedikleri kulağıma çalındı. Uzun bir yürüyüşten sonra, Çavuşbaş Camisi’de gördüğümüz duvar süslemeleri hoşumuza gitti. Fotoğrafını çektik.

Çavuşbaş Camisi duvar süslemelerindan bir örnek

Reklamlar

Bir Yanıt to “Çok gizli bir proje çalışması”

  1. abdullah Says:

    gerçekten de afyonu güzel tanıtıyorsunuz afyon küçük bi yer ama medeniyetler şehrinde dah bir çokbilmediğimiz yer var bir sürü yeraltı mağraları var gün ışığına çıkmamış ama çıkmış olanları da yayınlarsanız çok seviniriz mesela frig vadisini

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: